Інтернет-банкінг: створений для сучасних людей

Информация
Інтернет-банкінг: створений для сучасних людей

17.12.2014

Світ змінюється стрімкими темпами, і що дуже важливо - клієнтські очікування ростуть не повільніше. На наш час Інтернет-банкінг є одним з найпоширеніших інструментів в банківській сфері. Варто зауважити, що саме зараз Інтернет-банкінг почав розвиватися в Україні стрімкими темпами.

 

Можливо, ви запитаєте: звідки такий попит? Відповідь проста: Інтернет-банкінг дозволяє більш швидко і зручно проводити операції, ніж морально застаріла модель - проведення операцій через каси. І щоб пережити такі зміни, банкам необхідно постійно вносити інноваційні рішення, адже просто пропонувати вигідні пропозиції буде недостатньо.

 

Інтернет-банкінг надає своїм клієнтам можливість переглядати всю інформацію по рахунках в режимі «24 години на добу». Окрім перегляду, є можливість проведення операцій з грошовими коштами в будь-який час. Такий підхід є по-справжньому продуктивним, ефективним і дуже зручним. Тепер багатьом клієнтам не потрібно буде стояти у великих чергах, щоб заплатити по кредиту, відкрити депозит або просто переказати кошти на інший рахунок.

 

Варто зауважити, що раніше через Інтернет-банкінг можна було просто оплатити комунальні послуги, перевести гроші на інший рахунок або поповнити мобільний. На даний момент рівень можливостей значно розширився. Так, у «Дельта Банку» (власник Микола Лагун) при відкритті онлайн-депозиту підвищується процентна ставка, а оплата кредиту відбувається без утримання комісії. Інтернет-банкінг від «Дельта Банку» називається myDELTA, і він дозволяє не тільки управляти своїми рахунками цілодобово, але і переглядати виписки по картах - скільки і куди було витрачено грошей за певний період/місяць.

 

Станом на жовтень 2014 кількість користувачів системи myDELTA становило 834 тис. чоловік. Варто зауважити, що серед українців найбільш поширеною операцією є переказ грошових коштів на інші карти - 33,5%; оплата рахунків і послуг має 29%, а оплата мобільного рахунку - 25%. Виходячи з цього, можна зробити простий висновок - фінансова грамотність українців активно розвивається.

На даний момент через myDELTA можна проводити платежі без комісії сумою до 3 тис. гривень, а якщо проводити платіж на договірній основі, то можна проводити платіж на будь-яку суму без стягнення комісії. Такий підхід дозволив збільшити не тільки загальну кількість операцій по картах, але й збільшити загальну кількість користувачів системи.

Зручність, функціонал і безпека - це Інтернет-банкінг myDELTA!

 


Еще интересные статьи:
Когда нужно официальное заключение оценки бизнеса
Когда нужно официальное заключение оценки бизнеса
Какой бизнес труднее всего продать?
Какой бизнес труднее всего продать?
Какой бизнес чаще всего продают?
Какой бизнес чаще всего продают?

Как продать или купить бизнес

Эксклюзивная книга