Описание франшизы: Dnipro-M

Информация
просмотров : 2873
Инвестиции:
от 37000 $
Паушальный взнос:
от 0 $
Роялти:
от 0 $
Дата размещения:
11.01.2022
Сфера деятельности:
Магазин, Ремонт и строительство
Регион:
Вся Украина

Описание:
Франшиза Днипро-м. 1,5 млн. клиентов. Бизнес-модель проверена брендом в собственной сети. Заработок от 650 тыс.грн./год. Отзывы действующих партнеров по франшизе Dnipro-M.
Контакты:
0 800 200 500
Для отправки сообщения - зарегистрируйтесь!
Категории бизнеса: Магазин, Ремонт и строительство
Страна происхождения: Україна
Год начала деятельности: 2020
Количество собственных объектов: 297
Количество уже действующих франшиз: 116
Сроки окупаемости франшизы: 18 місяців
В каких городах уже работает: 180 міст України
Минимальная сумма инвестици: 37 000 $
Максимальнная сумма инвестиций: 50 000 $

Описание франчайзера:


Про бренд


Dnipro-M - це бренд з українською душею. З 2011 року ми створюємо інструменти для будівництва та ремонту, адже віримо, що кожен, хто любить працювати своїми руками, робить навколишній світ кращим. А ми надаємо для цього якісний, надійний та доступний інструмент, зручний та широкий сервіс.

Наша мережа стрімко росте: у 2019 році в Україні працювали 73 салони майстерності Dnipro-M, а наприкінці 2021-го їх вже більше 400 у понад 180 містах, з яких понад 116 салонів - франчайзі. У грудні 2021 року кількість клієнтів Dnipro-M сягнула 1,5 млн осіб.Що таке салон майстерності Dnipro-M


Наші салони майстерності - місця з особливою атмосферою, де допомагають підібрати необхідну техніку, дають професійні поради, спілкуються та пригощають кавою. Ми переконані, що важливий не тільки інструмент, а й тепло, з яким зустрічаємо. Тому салон майстерності - це осередок особливої культури й ставлення до праці, де все продумано до дрібниць - від інтер`єру до сервісу - з максимальним комфортом для кожного відвідувача. 

Про франшизу Dnipro-M


Франшиза від Dnipro-M - це можливість розпочати власну справу та бути впевненими у її успіху. Ми надаємо партнерам готову бізнес-модель, яка працює в умовах українського ринку, адже була створена та перевірена брендом у власній мережі.

• Ваш салон майстерності відкриється протягом місяця.

• Заробіток партнера програми – від 650 тис. грн на рік, окупність - від 18 місяців. 

• Участь у програмі не вимагає паушального внеску та сплати роялті до березня 2022 року.

• Індивідуальний супровід від менеджерів Dnipro-M з будь-яких питань на щоденній основі.

• Допомога у створенні рекламної активності на території.

• Компанія надає готові стандарти роботи та обслуговування покупців, інструменти продажу та просування товарів, автоматизовану систему поповнення залишків та все необхідне програмне забезпечення, а також створює дизайн інтер`єру та зовнішнє оформлення.

• Тренінги для власників франшизи та персоналу салонів, допомога в оцінці кандидатів на посаду продавця, адаптації та навчанні персоналу.


План дій


1. Після подання заявки з кандидатами зв`язуються менеджери Dnipro-M та уточнюють умови програми. 

2. Зустрічі з представниками компанії онлайн та офлайн. 

3. Протягом 5 днів партнер наживо знайомиться з роботою салону майстерності Dnipro-M у своєму місті. 

4. Вибір місця для майбутнього салону та підготовка фінансової моделі: менеджери компанії надають  детальні розрахунки щодо очікуваних витрат, виручки та показників ефективності. Також фахівці вивчають приміщення та детально розписують усі кроки, необхідні для відкриття. 

5. Франчайзі разом з івент-менеджерами Dnipro-M святково відкриває свій салон. З цього моменту починається повноцінна робота салону майстерності, яка включає в себе супровід та підтримку бізнес-партнера на щоденній основі.
Що говорять наші партнери

Ярослав Бурбан з Ланівців

“Свій салон я відкрив дуже швидко - за місяць. Мав власне приміщення, переобладнав його, - розповідає Ярослав Бурбан з Ланівців. - Можу з гордістю сказати, що тепер в моєму місті це найкрасивіший за дизайном магазин”. Сергій Коломоєць із Запоріжжя

“Якщо хочеш, щоб бізнес був успішним, потрібно бути готовим до того, що це робота 24/7. Ти лягаєш спати, розмірковуючи, що і як можна покращити у своєму магазині. Прокидаєшся і думаєш,  як вдосконалити сервіс, що нового втілити”, - ділиться Сергій Коломоєць, який відкрив 10 салонів майстерності у Запоріжжі .


Іван Биков з Обухова

“Перспективи заробітку від продажів інструментів дійсно великі, адже цей ринок постійно росте. В країні йдуть масштабні будівництва житлових споруд, модернізуються промислові об`єкти, - каже Іван Биков. - Взагалі, Україна - це країна майстрів. Багато хто робить ремонт вдома або на дачі самостійно, працює в гаражі, тому прагне мати власні інструменти. Чимало українців заробляють ремонтними або будівельними роботами. Я зробив вибір на користь продажу інструментів і жодного разу не пожалкував”.


Володимир Ющишин з Івано-Франківська

“Якщо є можливість, нею варто скористатися, - переконаний Володимир Ющишин з Івано-Франківська. - Поки є міста, де можна відкрити свій салон, боятись не потрібно - треба діяти!”


франшиза днипро м цена производитель


Еще интересные предложения:
OS.9 Виготовлення ключів
OS.9 Виготовлення ключів
Франшиза Інтернет Магазину | Planet-Shop
Франшиза Інтернет Магазину | Planet-Shop

Комментарии
comments powered by HyperComments

Как продать или купить бизнес

Эксклюзивная книга