Описание франшизы: Dnipro-M

Информация
просмотров : 6614
Инвестиции:
от 37000 $
Паушальный взнос:
от 0 $
Роялти:
от 0 $
Дата размещения:
11.01.2022
Сфера деятельности:
Магазин, Ремонт и строительство
Регион:
Вся Украина

Описание:
Франшиза Днипро-м. 1,5 млн. клиентов. Бизнес-модель проверена брендом в собственной сети. Заработок от 650 тыс.грн./год. Отзывы действующих партнеров по франшизе Dnipro-M.
Контакты:
0 800 200 500
Для отправки сообщения - зарегистрируйтесь!
Категории бизнеса: Магазин, Ремонт и строительство
Страна происхождения: Україна
Год начала деятельности: 2020
Количество собственных объектов: 297
Количество уже действующих франшиз: 116
Сроки окупаемости франшизы: 18 місяців
В каких городах уже работает: 180 міст України
Минимальная сумма инвестици: 37 000 $
Максимальнная сумма инвестиций: 50 000 $

Описание франчайзера:


Про бренд


Dnipro-M - це бренд з українською душею. З 2011 року ми створюємо інструменти для будівництва та ремонту, садово-паркову техніку. 


Ми продовжуємо працювати з першого дня війни: зараз у 160 містах відновили роботу та діють понад 350 салонів майстерності, серед яких 108 - франчайзі. Клієнтами Dnipro-M є більше 1,6 млн українців. Наші інструменти допомагають 33 військовим частинам та підрозділам ДСНС захищати та відновлювати Україну.
Що таке салон майстерності Dnipro-M


Наші салони майстерності - місця з особливою атмосферою, де допомагають підібрати необхідну техніку, дають професійні поради, спілкуються та пригощають кавою. Ми переконані, що важливий не тільки інструмент, а й тепло, з яким зустрічаємо. Тому салон майстерності - це осередок особливої культури й ставлення до праці, де все продумано до дрібниць - від інтер`єру до сервісу - з максимальним комфортом для кожного відвідувача. 

Про франшизу Dnipro-M


В нас попереду - велика відбудова сильної України. Й інструменти в цій справі - надійні помічники.

Тому відкриваючи салон майстерності сьогодні, ви робите вклад у наше спільне завтра.


Франшиза від Dnipro-M - це готова бізнес-модель, яка працює в нових умовах, адже створена та перевірена нами у власній мережі. Ми пропонуємо вам обрати один з 2 форматів співпраці - стандартний та міні-формат, розмір інвестицій для якого у 2 рази нижчий за стандартний.Стандартний формат


• Ваш салон майстерності відкриється протягом 4-5 тижнів.

 

• Заробіток партнера програми – від  650 тис грн на рік, окупність - від 18-24 місяців. 

 

•  Розмір інвестицій - від 1 млн грн.

 

• Участь у програмі не вимагає паушального внеску та сплати роялті до кінця воєнного стану.

 

• Індивідуальний супровід від менеджерів Dnipro-M з будь-яких питань на щоденній основі.

 

• Допомога у створенні рекламної активності на території.

 

• Надаємо готові стандарти роботи та обслуговування покупців, інструменти продажу та просування товарів, автоматизовану систему поповнення залишків та необхідне програмне забезпечення, а також створюємо дизайн інтер`єру та зовнішнє оформлення.

 

• Тренінги для власників франшизи та персоналу салонів, допомога в оцінці кандидатів на посаду продавця, адаптації та навчанні персоналу.

 

 

Міні-формат салону:

 

• Для міст з населенням до 15 тис осіб.

 

• Відкриття займає від 3 тижнів.

 

• Заробіток  – від 450 тис грн на рік, окупність - від 10-12 місяців. 

 

• Розмір інвестицій - від 500 тис грн.

 

• Без паушального внеску та сплати роялті до кінця воєнного стану.

 

• Щоденний супровід роботи салону від менеджерів Dnipro-M.

•  Готові стандарти роботи та обслуговування, інструменти продажу та просування, автоматизована система поповнення залишків та необхідне програмне забезпечення, дизайн інтер`єру та зовнішнє оформлення.План дій


1. Після подання заявки з кандидатами зв`язуються менеджери Dnipro-M та уточнюють умови програми. 

2. Зустрічі з представниками компанії онлайн та офлайн. 

3. Протягом 5 днів партнер наживо знайомиться з роботою салону майстерності Dnipro-M у своєму місті. 

4. Вибір місця для майбутнього салону та підготовка фінансової моделі: менеджери компанії надають  детальні розрахунки щодо очікуваних витрат, виручки та показників ефективності. Також фахівці вивчають приміщення та детально розписують усі кроки, необхідні для відкриття. 

5. Франчайзі разом з івент-менеджерами Dnipro-M святково відкриває свій салон. З цього моменту починається повноцінна робота салону майстерності, яка включає в себе супровід та підтримку бізнес-партнера на щоденній основі.
Що говорять наші партнери

Ярослав Бурбан з Ланівців

“Свій салон я відкрив дуже швидко - за місяць. Мав власне приміщення, переобладнав його, - розповідає Ярослав Бурбан з Ланівців. - Можу з гордістю сказати, що тепер в моєму місті це найкрасивіший за дизайном магазин”. Сергій Коломоєць із Запоріжжя

“Якщо хочеш, щоб бізнес був успішним, потрібно бути готовим до того, що це робота 24/7. Ти лягаєш спати, розмірковуючи, що і як можна покращити у своєму магазині. Прокидаєшся і думаєш,  як вдосконалити сервіс, що нового втілити”, - ділиться Сергій Коломоєць, який відкрив 10 салонів майстерності у Запоріжжі .


Іван Биков з Обухова

“Перспективи заробітку від продажів інструментів дійсно великі, адже цей ринок постійно росте. В країні йдуть масштабні будівництва житлових споруд, модернізуються промислові об`єкти, - каже Іван Биков. - Взагалі, Україна - це країна майстрів. Багато хто робить ремонт вдома або на дачі самостійно, працює в гаражі, тому прагне мати власні інструменти. Чимало українців заробляють ремонтними або будівельними роботами. Я зробив вибір на користь продажу інструментів і жодного разу не пожалкував”.


Володимир Ющишин з Івано-Франківська

“Якщо є можливість, нею варто скористатися, - переконаний Володимир Ющишин з Івано-Франківська. - Поки є міста, де можна відкрити свій салон, боятись не потрібно - треба діяти!”


франшиза днипро м цена производитель


Еще интересные предложения:
OS.9 Виготовлення ключів
OS.9 Виготовлення ключів

Комментарии
comments powered by HyperComments

Как продать или купить бизнес

Эксклюзивная книга